tesa_čisté lepeníLidé jsou zvyklí pro lepení různých papírových dokumentů stále používat lepicí tyčinku nebo tekuté lepidlo. Lepicí roller je pro většinu lidí zatím stále velkou neznámou. Vědí, že na trhu existuje korekční roller sloužící k různým textovým opravám, povědomí o lepicím rolleru je ale zatím stále malé.

V září 2014 proto měli čtenáři portálu Kancelář snů možnost vyzkoušet si lepicí roller formou osobního testování.  Testování se zúčastnilo 19 zájemců, hodnocení zaslalo 17 z nich. Testující hodnotili design výrobku, jeho funkčnost, ovládání a kvalitu lepidla slovním i bodovým hodnocením. Na závěr měli možnost sdělit také svůj komentář.

Jak lepicí roller tesa® uspěl?

Celková spokojenost s lepicím rollerem byla hodnocena jako velmi pozitivní. Všichni testující by tesa® lepicí roller doporučili svým známým a v bodovém hodnocení získal roller známku 1,15 (hodnocení na stupnici 1 až 5, kdy 1=nejlepší, 5=nejhorší).

logo_Kancelar_snu_spokojenost_200x200Dosažená průměrná známka v bodování jednotlivých kritérií (design, manipulace, kvalita):
1,15 (výborná)
Výrobek získává značku „Otestováno čtenáři KancelářSnů.cz“

O kvalitě výrobků hovoří zejména přímé komentáře a reakce testujících:

„Design velmi pěkný.  Drží se lehce, neklouže v ruce. Lepidlo je dost pevné, překvapilo mě, jak drží.“ (Eva, Cheb).

„Na stole vypadá hezky. V pořádku, jen by možná mohl být menší a zároveň jsem trochu postrádala absenci uzávěru pro lepící část. Testovala jsem na papíru, kde obstál výborně:). Oceňuji snadnou manipulaci, možnost doplnění. Roller mi usnadnil práci s lepidlem, takže jsem spokojená.“ (Irena, Brno)

tesa_výměna náplně rolleru2„Design rolleru je pěkný. Ovládá a drží se skvěle. Kvalita lepidla je též dobrá. Celkově jsem s výrobkem spokojen. Líbí se mi i možnost výměny zásobníku, takže je výrobek ještě praktičtější.“ (Michael, Semice)

„Klasika co neomrzí, dobře seděl v ruce, maximální spokojenost. Není co vytknout, jsem spokojená a  v budoucnu si jej určitě pořídím.“ (Lucie, Praha)

„Moc děkuji,  že jsem mohla vyzkoušet tento produkt. Moc se nám hodí a jsem moc spokojená. S dítkem lepíme listy na papír -ani jsme se neušpinili, což je supr.“ (Iveta, Provodov – Šonov)

 

Podrobnější výsledky testování – známky hodnocení jednotlivých kritérií:

  • DESIGN – prům. známka 1,12
  • OVLÁDÁNÍ – prům. známka 1,12
  • KVALITA LEPENÍ – prům. známka 1,24
  • CELKOVÁ SPOKOJENOST – prům. známka 1,12

Všem testujícím děkujeme a společnosti tesa tape, s.r.o. děkujeme za příležitost vyzkoušet jeden z jejích mnoha produktů určených pro kanceláře.