Vybrat si vhodnou kancelář není nijak jednoduché. Potřebujete prostory, které budou dostatečně reprezentativní, na dobrém místě a – ideálně již zařízené. Obvykle dostanete jen holé místnosti, které musíte potom pracně zařídit, což je nákladné finančně i časově. Když si však pronajmete již vybavenou kancelář, získáte v balíčku služeb i mnoho zásadních výhod. Které to hlavně jsou?

Přístup k internetu.
Nebudete muset řešit výpadky sítě ani hledat vhodného operátora, v nových prostorách již bude vše plně připraveno pro vaši práci včetně komfortu vysokorychlostního připojení k síti. Vaši lidé se budou moci dobře soustředit na svůj výkon a práce nebude stát, když vypadne internet. Dobré je také chtít kopírovací centrum a dobrou tiskárnu.

Úklid kanceláří.
K výhodám pronájmu vybavených kanceláří patří i úklidová služba, která vám bude k dispozici. Najdete tak každé ráno prázdný koš a utřený stůl, což přispěje k pohodlí vašich zaměstnanců.

Recepční služby.
Nechcete jistě bivakovat se svým týmem v nezabydleném openspacu bez recepčních služeb. Ty jsou velmi důležité pro vaše klienty i pro vás. Lidé na recepci budou ti první, kteří osloví vaše návštěvy a také pro vás budou třeba přebírat poštu nebo vás informovat o dění kolem vás.

Poskytnutí zasedacích místností.
Když si zvolíte místo koupě pronájem kanceláří, získáte k balíčku také možnost využívat technicky dobře vybavené a esteticky příjemné zasedací místnosti. Budete je potřebovat a oceníte, že jsou nachystané pro váš komfort.

Kamerový systém.
Chcete se v práci cítit bezpečně, když zůstanete u počítače v pátek večer déle? Chcete vědět, kdo vám z lednice odcizil vaše pití? Potřebujete záznam z jednání, kdy vás navštívil problematický klient? Potom oceníte benefit v podobě kamerového systému, který chrání vás i vaše zaměstnance.

Bezbariérový přístup.
K samozřejmosti v nových budovách patří také možnost vstupu pro vozíčkáře, který třeba využijí vaši klienti nebo zaměstnanci. Takový výhoda patří do dobré moderní kanceláře, kterou jistě chcete, aby ta vaše byla.

Podzemní parkování.
Potřebujete mít kam zaparkovat svoje auto nebo vůz vaší návštěvy. K výhodám pronájmu zařízených kanceláří většinou patří také uspokojivý počet parkovacích míst v podzemních garážích.

Sprchy.
Vyrazíte rádi do práce na kole, ale nechcete obtěžovat odérem svého potu kolegy na poradě? Potom oceníte zázemí v podobě sprch, které také moderní kancelářské budovy již nabízejí jako samozřejmost.

Kuchyňka.
Každý den nemůžete vyrazit do restaurace nebo na letní piknik, proto oceníte, když se v nových prostorách můžete občerstvit. Má kuchyňka pár stolků, velkou lednici a možnost uvařit návštěvě kávu? Potom řekněte ano.

 

Kde hledat pronájem kanceláří

Ty nejlepší kanceláře bývají velmi často rezervované a zabrané jako první. Tápete a nevíte, na koho se obrátit s pronájmem nových prostor pro vaši firmu? Můžete ušetřit hodně peněz i trápení, když povoláte na pomoc profesionály v oboru. Zkuste třeba služby firmy Prague Offices Solutions s.r.o., která je úspěšně zavedena na trhu již deset let.

Foto: Prague Offices Solutions s.r.o.