V říjnu 2014 jsme dostali příležitost otestovat designové samolepky notebooky. Polepy horního krytu neslouží pouze ke změně designu či překrytí škrábanců a drobných šrámů, ale mají i ochranný efekt. Celkem 6 z vás otestovalo v praxi samolepicí folie Skinbook.cz. Jak byli s výsledky spokojeni?

Test samolepicí folie Skinbook

Ukázka realizace - samolepicí folie SkinbookSamolepky Skinbook  jsou chráněny silnou laminací příjemnou na dotek, díky které notebook i samotnou samolepku jen tak neodřete. Fólie je odlepitelná beze zbytku lepidla a nevadí jí ani zaoblené hrany. Vybraní účastníci testování si sami vybrali design z nabídky Skinbook, o který měli zájem, a doma si vyzkoušeli pomocí praktického návodu jeho aplikaci.

Pokud je chcete vyzkoušet také a náhodou váš notebook nebude v databázi připravených rozměrů, pomocí jednoduchých pokynů si ho změříte a společnost vám vyrobí samolepku zcela na míru.

K test: hodnocení našich čtenářů

Všichni účastníci přistoupili k testování důkladně a kromě bodování napsali pro náš K test i podrobnější hodnocení jak se jim samolepicí folie Skinbook líbili a jak se s nimi pracovalo. Jak tedy dopadly?

Logo spokojenosti Otestováno čtenářiCelková spokojenost byla hodnocena kladně. Všichni testující by samolepicí folie Skinbook doporučili svým známým a v bodovém hodnocení získaly známku 1,5 (hodnocení na stupnici 1 až 5, kdy 1=nejlepší, 5=nejhorší).

Dosažená průměrná známka v bodování jednotlivých kritérií (design, návod, manipulace, celkový efekt): 1,5
Výrobek získává značku „Otestováno čtenáři KancelářSnů.cz“

Neméně důležité jsou však slovní komentáře a reakce testujících:

realizace polep notebooku od Skinbook„Design se mi líbí, jsem spokojený. Na webu byl dostatečný výběr, pěkné šablony. Návod byl dobře pochopitelný i s nákresem a popisem. Použil jsem mokrou aplikaci a šlo to snadno. Design je pěkný a nechám si ho.“ (D. Jílek, Plzeň)

„Líbí se mi, je to pěkné a ochrání před poškrábáním. Design se mi líbí, odpovídá fotu, podle kterého jsem ho vybrala. Návod je stručný, ale výstižný a snadno pochopitelný. Šlo to lehce, nedělaly se bubliny. Byla použita mokrá metoda lepení. Jen rohy a ohnuté konce se musely vícekrát uhladit, ale s pomocí teplého vzduchu drží.“ (Iveta Ehrlich, Plzeň)

„ Design hodnotím tak na 70%. Návod je srozumitelný a jasný. Aplikace chvalitebná, i když trochu šikovnosti to chce. Nemám nic moc barevného a divokého, jsem spokojená. Na výběr jich bylo tolik, že jsem nevěděla, kterou vybrat, takže spokojenost.“ (Mirka Škampová, Staňkov)

realizace polep notebooku od Skinbook 02„Naprosto úžasný design. Návod byl jasný a postupovala jsem krok za krokem. Aplikace samolepky pro mne byla náročná, tudíž 2 ruce navíc se hodily. Dost náchylné k bublinám, tudíž jsem musela odlepovat a vyhlazovat. Efekt samolepicí fólie je dokonalý, oživil šeď notebooku. Nepřeberný výběr motivů, je těžké se rozhodnout jaký design si vybrat.“ (Lucie Fricová, Praha)

 

Samolepicí folie Skinbook si v našem K testu vedly dobře, takže je můžeme s klidným svědomím doporučit také dalším čtenářům. Vyzkoušíte některý z nabízených designů nebo si vytvoříte vlastní?

Chcete se zapojit do testování i vy?

Pokud máte zájem o náš K test, stačí, když budete sledovat naši rubriku Testování a registrovat se vždy do aktuální akce.