Stolní odvíječ zná téměř každý, ale miniodvíječ, který se umísťuje na prst? Netradiční a chytré řešení, které otestovali čtenáři portálu Kancelář snů na vlastní kůži v období balení vánočních dárků, ale má samozřejmě celoroční uplatnění při lepení různých dokumentů a papírů v kanceláři i v domácnosti.  Při používání mini odvíječe na prst máte totiž obě dvě ruce volné a přesto kancelářskou pásku ihned po ruce.

Mini odvíječe na prst – recenze

kde odvíječe koupitPřestože účastníci testování viděli mini odvíječ na prst tesa® na fotografiích, zajímalo nás, jaký na ně udělal dojem takzvaně „naživo“. Design výrobku byl hodnocen nezvykle kladně a získal vynikající známku 1,1 z pětibodové známkovací stupnice. Vyberme z doslovných komentářů:

  • „Skvělý, perfektně padl i na větší pánský prst, nijak extrémně nepřekážel a dalo se s ním na prstu psát i na klávesnici. Partnerce při práci malinko překážel.“ (Jakub, Chodov)
  • „Moc pěkný. Bála jsem se, že nebude držet na prstě, ale drží perfektně.“ (Lucie, Písek)
  • „Design je naprosto dokonalý, jak se říká, co je malé, to je pěkné.“ (Iveta, Náchod)
  • „Design velmi pěkný, příjemné barevné kombinace, které lehce zapadnou mezi ostatní kancelářské vybavení. Pohodlné držení.“ (Martina, Medlovice)
Mini odvíječ na prst tesa

tesafilm® Mini Dispenser ecoLogo® – odvíječ na prst

Jedním z nejdůležitějších kriterií při testování je hodnocení manipulace s výrobkem (řez, odvíjení apod.), které v případě mini odvíječe na prst dopadlo malinko hůře, tentokrát známkou 1,63. Bylo evidentně ovlivněno tím, že jde o poměrně nový a nezvyklý produkt a testující uživatelé se neseznámili dostatečně s návodem či videoukázkou. Někteří zkoušeli výrobek spíše intuitivně a netrefili správné používání výrobku, tudíž byli s funkcí částečně nespokojeni. (Víme, o čem mluvíme, protože jsme to sami zkusili nejdříve bez nápovědy a poté s nápovědou. J)

  • „Bála jsem se, že oko k navlečení na prst bude na mě moc velké ale nakonec to při manipulaci nevadilo. Jen jsem musela vyvinout více síly na vytažení pásky.“ (Jana, Praha)
  • „Padne dobře do ruky a na prst. Nikde nedře, lepenka jde utrhnout bez problémů. Nenašla jsem nic, co by mně vadilo.“ (Iveta, Plzeň)
  • „Jako chlap nemám co vytknout. Ze začátku jsem bojoval s odvíjením, ale po dvou třech chybkách jsem si našel styl.“ (Jakub, Chodov)
  • „Při práci s odvíječem mi vadí to, že musím hledat konec pásky, tohle bych ještě nějak doladila, s řezem jsem spokojená a odvíjení bez problémů.“ (Marie, Hrušovany nad Jevišovskou)
  • Odvíječ jsem testovala opravdu důkladně a jsem s ním velice spokojená. Je mobilní, kvalita pásky výborná a snadno se s ní odřezává potřebná délka. Výborný pomocník.“ (Věra, Semice)

A další poznatky členů testující skupiny či náměty k vylepšení?

„Mini odvíječ na prst jsem otestovala prvně a jsem moc spokojená. Manipulace je dobrá. Můžu ho nosit i v kabelce, což je dokonalé. Není těžký. Vše co jsem přilepila, drží. Velká spokojenost.“ (Iveta, Náchod)

„Je super, že je systém udělaný tak, že nemusím hledat konec pásky. Takže pro balení dárků, nebo lepení v exteriéru, kde by vám nůžky jen překážely, a není prostor, kam jednotlivé pomůcky odkládat, je to neocenitelná pomoc.“ (Jana, Praha)

„Je kompaktní, přenesu si ho tam, kde zrovna potřebuji. Můžu ho dát i do kabelky. Je vhodný pro praváka i leváka, náplň se dá vyměnit.“ (Iveta, Plzeň)

Shrnutí výsledků K testu?

Pokud vás výsledky hodnocení zaujaly a chtěli byste se podívat i na další produkty značky tesa® nebo kde uvedený výrobek koupit, navštivte příslušné webové stránky.

Logo spokojenosti Otestováno čtenářiDosažená průměrná známka v bodování jednotlivých kritérií (design, manipulace, funkce, kvalita): 1,25

(hodnocení na stupnici 1 až 5, kdy 1=nejlepší, 5=nejhorší)

Výrobek získává značku „Otestováno čtenáři KancelářSnů.cz“.

Kde popsaný odvíječ na prst koupit? Výhodně v našem eshopu Kancelář snů…