Společnost tesa tape, s.r.o. poskytla k dalšímu testování moderní stolní odvíječ kancelářských pásek tesa® Easy Cut Frame s protiskluzovou podložkou Stop-pad a kancelářskou pásku tesafilm®invisible.  Celkem 20 účastníků testování tak dostalo zajímavou příležitost udělat si vlastní názor na tyto výrobky a v rámci K testu nám sdělili své postřehy a názory na produkty.

Jaké výrobky jsme testovali?

tesa Easy cut FrameStolní odvíječ tesa® Easy Cut Frame

Naplňuje hlavní trendy v kancelářském designu. Může se pochlubit moderním vzhledem s černým lesklým povrchem. Praktická protiskluzová podložka Stop-pad zabraňuje pohybu odvíječe po stole, což dělá z odvíječe unikátní produkt. Je vhodný pro pásky do délky 33 m a šíře 19 mm.

Kancelářská páska tesafilm® invisible

Je vhodná pro lepení a opravy dokumentů a tiskopisů. Po nalepení je na papíře téměř neviditelná a na fotokopiích je zcela neviditelná. Lze ji popisovat téměř všemi druhy per a je použitelná ve všech dostupných ručních i stolních odvíječích tesa®.

 

K test: hodnocení našich čtenářů

Účastníci testování hodnotili u odvíječe a pásky několik kritérií: design, manipulace, řez a odvíjení, funkci podložky Stop-pad, kvalitu lepení pásky a její popisovatelnost. Hodnocení bylo důkladné a tato souprava výrobků dosáhla jednoho z nejlepších hodnocení v našich K testech.

Celková spokojenost byla hodnocena nad očekávání pozitivně a všichni testující by oba produkty s klidným svědomým doporučili svým známým.

Logo spokojenosti Otestováno čtenářiDosažená průměrná známka v bodování jednotlivých kritérií (design, manipulace, funkce, kvalita): 1,1
(hodnocení na stupnici 1 až 5, kdy 1=nejlepší, 5=nejhorší)

Výrobek získává značku „Otestováno čtenáři KancelářSnů.cz“

Přímé názory testujících na výrobky:

„Musím ho pochválit, vypadá jednoduše ale přece elegantně. Odvíječ s páskou mi na mém pracovním stole scházel, takže za testování jsem vděčná, a určitě jej i nadále budu využívat. Design i funkčnost naprosto parádní, podložka Stop-pad bezva vychytávka a nasunutí pásky je jednoduché. Doporučuji všem, kterým v kanceláři chybí odvíječ s páskou.“ (P. Klugová, Rybí)

„Desing se mi líbil, myslím, že patří k těm lepším. Pracovalo se mi bez problémů. Využití příchytku (podložky) má určitě využití, v kanceláři se to hodí. Kvalita lepení pásky je uspokojivá, možná páska je příliš tenká. Čekal jsem kvalitu a tu jsem dostal.“ (M. Cepák, Vodňany)

kde sítě do oken koupit„Je hezký, maličký, takže na psacím stole nezavazí. Mám po problému – dříve jsem musela překládat pásku, abych našla konec, což už nemusím. Podložka je skvělá. Odvíječ nespadne, hezky drží a tak se i líp odvíjí páska. Mám dvě ruce jen pro práci a nemusím pásku držet v rukou. Jsem spokojená, hezky drží, takže už jsem si i zabalila pár balíčků pod stromeček. 🙂 Je to parádní věc a nepotřebuje moc plochy na pracovním stolu. A tak mám pásku stále po ruce a nemusím ji hledat.“ (M. Uhříková, Jablůnka)

„Je hezky zpracovaný, na stole nijak neruší, dokonale zapadá. Odvíjení je super. Chvilku mi trvalo nasadit pásku do řezače, ale to je spíš moje nezručnost. Řezy jsou rovné a pracuje se s nimi dobře. Podložka Stop je super, odvíječka drží na stole a nehýbe se. Nevím jak dlouho ale bude lepit v případě, že ji budu muset občas posunout po stole. Páska jde dobře popisovat, jsem spokojena. Celkově jednoduchá věc a usnadní spoustu práce.“ (J. Morávková,             Brandýs nad Labem)

„Velmi mě nadchl. Je opravdu moderní, nadčasový… Pracuje se s ním super, dobře se odvíjí. Podložka? Ještě jsem to u žádného jiného výrobku neviděla, takže to velmi oceňuji. Myslím si, že páska by mohla být trošku silnější, pevnější.“ (A. Příhodová, Vodňany)

 

Chcete se zapojit do testování i vy?

Pokud máte zájem o náš K test, stačí, když budete sledovat naši rubriku Testování a registrovat se vždy do aktuální akce.
Pokud naopak máte zájem nechat svůj produkt otestovat našimi čtenáři, přečtěte si naše pravidla a možnosti pro zadavatele.