QUBIX kanceláře Praha 04 Název kancelářského objektu QUBIX 4 PRAHA vychází z designu budovy, který zvenku i zevnitř vypadá jako sada kostek. Na konci roku 2011 získala nový kabát a jako první v České republice obdržela certifikát Platinum LEED. Tento certifikát mimo jiné bere v úvahu dobrou dostupnost městskou hromadnou dopravou. To je velkým benefitem nemovitosti, protože leží přímo uprostřed dvou stanic metra: Vyšehrad a Pražského povstání (trasa C).  QUBIX 4 PRAHA vyhrál mnoho prestižních ocenění, mimo jiné Best of Realty 2012 nebo cenu za vynikající energetickou úspornost. Najdete ji v Praze 4.
K výborné dostupnosti MHD můžete připočíst také skvělou dostupnost autem (nachází se přímo u pražské magistrály), což znamená přímé napojení na dálnici D1 a více než 100 parkovacích míst pro nájemce kanceláří.

Kancelářské prostory v budově QUBIX jsou velmi přizpůsobivé. Dispoziční řešení prostor předběhlo o 30 let svou dobu. Jednak je naprosto vhodné pro moderní velkoplošné kanceláře, na druhou stranu však umožňuje velmi efektivní členění prostoru i na kanceláře menší. Jakoby na sebe naskládané kvádry nestejných rozměrů dovolily vybudovat přes 1000 m2 teras s výhledem na celou Prahu a především na Vyšehrad.
QUBIX 4 PRAHA nabízí širokou škálu vybavení poblíž včetně bank, restaurací, obchodů a dalších služeb.

  • Umístění: Štětkova 18, Praha 4 (Mapa)
  • K dispozici IHNED
  • Vynikající viditelnost a dostupnost projektu
  • Moderní technologie v projektu
  • Energetická náročnost B
  • Minimální velikost kanceláří / 59 m²

Fotogalerie nemovitosti QUBIX


Potřebujete více informací?

Najdete je na webu nebo kontaktujte zástupce společnosti CBRE

Katarina Wojtusiak
Tel .: +420 602 271 243 
E-mail:  katarina.wojtusiak@cbre.com