Nemovitosti - kanceláře Visionary Praha HolešoviceKomplex nemovitosti Visionary reprezentuje to nejlepší z aktuálních trendů moderní výstavby. Objekt o celkové rozloze 22 400 m2 má prosklenou fasádu s externími žaluziemi, takže může efektivně využívat přirozené denní světlo. Designově čistá a lehká sedmipatrová stavba tvoří nepřehlédnutelnou dominantu pražských Holešovic a může se stát i vaším reprezentativním sídlem. Budova Visionary usiluje o certifikaci známkou LEED Platinum, což je nejvyšší možná úroveň při hodnocení energetické účinnosti budov.

 

Visionary se postará o to, aby zaměstnanci měli ideální podmínky pro práci, ale také zábavu. Stane se první kancelářskou budovou v České republice s běžeckou dráhou na střeše. Svou energii rozproudí lidé také na přilehlém sportovním hřišti. Zázemí pro společné obědy i pracovní schůzky s klienty poskytne restaurace s kavárnou. Skvělý dojem udělají také terasy s výhledem například na Botanickou zahradu.

Velikost kanceláří a vybavení:

  • kanceláře na plochách 500 – 21 000 m2
  • 24 hodinová bezpečnostní služba
  • centrální recepce, ostraha
  • přístup na magnetické karty
  • zdvojené podlahy

Více informací o nemovitosti naleznete zde.

Visionary – doprava a parkování

Vyznačuje se velkými parkovacími kapacitami (až 214 stání ve třech podzemních patrech) využívajícími inteligentní parkovací systém.
Visionary stojí na rohu rušných ulic Plynární a Argentinské, kterou denně projede přes 50 000 lidí. Vaše firemní logo tedy bude rozhodně vidět. Přestěhováním do Visionary získáte nejen kanceláře, ale také možnost denně oslovit desetitisíce potenciálních zákazníků.

Potřebujete více informací?
Kontaktujte zástupce společnosti Prague offices solutions s.r.o.:

Richard Chupáč
Mobil: +420 608 981 848
E-mail: info@pragueoffices.com