Jeden z nejúspěšnějších českých byznys parků se nachází v žádané komerční lokalitě městské části Praha 3. Čtyři kancelářské budovy nabízejí celkem 26.000 metrů čtverečních flexibilních kancelářských a skladových prostorů. Známý Nagano Office Park disponuje vlastními zdroji energie a datacentrem přímo v areálu.

Nagano Office & Technology Park byl dostavěn v roce 1999 jako vůbec první kancelářský projekt společnosti Red Group. Areál se nachází v ulici U Nákladového nádraží, ve známé komerční oblasti. Kancelářská budova je výjimečná svou dobrou dopravní dostupností – stanice metra Želivského se nachází jen sedm minut chůze, kyvadlová doprava k metru je pro nájemce zdarma a fungují zde také dvě autobusové linky MHD, snadné je i napojení na vnitřní městský okruh. Součástí objektu jsou dvě nově postavené a dvě rekonstruované administrativní budovy a data centrum taktéž nazývané Telehouse, které je jedním z nejmodernějších center tohoto typu v České republice.

Velikost kanceláří a vybavení:

  • flexibilní kanceláře typu open space (do 1 280 m2)
  • skladové prostory
  • společná recepce
  • restaurace, kavárna, fitness v areálu

Více informací o nemovitosti naleznete zde.

Mezi nájemce objektu Nagano Park patří například Telefónica 02, LEGO Trading, UPC, GTS Czech, Vendavo, Wolters Kluwer a mnoho dalších významných společností.

Fotogalerie Nagano Office Park

Potřebujete více informací?
Kontaktujte zástupce společnosti Prague offices solutions s.r.o.:

Richard Chupáč
Mobil: +420 608 981 848
E-mail: info@pragueoffices.com