[vc_row][vc_column][vc_column_text]Další společností z řad finalistů soutěže Zasedačka roku 2014, kterou jsme poctili inspekcí, se je společnost TECHO. Skupina TECHO patří mezi přední tvůrce komerčních interiérů ve střední a východní Evropě i mimo ni a je také významným výrobcem kancelářského nábytku. Proto jsme byli velmi zvědaví zda „kovářova kobyla chodí bosa“ nebo zda se bude opravdu nač dívat. Jak inspekce dopadla?

TECHO – ZDROJ INSPIRACE A ORIGINÁLNÍCH NÁPADŮ

TECHO relaxační zóna 03 Showroom a kanceláře TECHO se nacházejí v průmyslovém objektu na Praze 10. Historie nábytkářské výroby v hostivařském areálu společnosti TECHO spadá do padesátých let minulého století. Tehdy zde byly vybudovány první výrobní prostory Dřevozpracujícího podniku a zahájena výroba kancelářského a bytového nábytku. Na tradici Dřevozpracujícího podniku navázalo TECHO v roce 1993, kdy areál v rámci privatizace odkoupilo.

Kdo čeká výstavu kusů nábytku, jakou lidé znají z obchodních domů nebo veletrhů, bude překvapen. Společnost TECHO ví, jak své zkušenosti (ne-li umění) prezentovat a podle toho vypadají také prostory showroomu. Nejde o chladné expozice bez lidí – zde se skutečně žije a pracuje. Není divu, ukázky interiérů kanceláří, prezentačních a jednacích místností či relaxačních zón přímo vybízejí k tomu, aby se v nich člověk usadil a začal pracovat, tvořit a obchodovat. Kancelářské prostory využívá v současnosti 103 zaměstnanců a ve výrobním areálu pracuje dalších 117 lidí.

TECHO interiéry kanceláří 05Co nás potěšilo, byla různorodost stylů, přičemž nešlo o žádné interiérové stereotypy. Každá ukázková expozice měla jasný nápad, originální prvek a příjemnou atmosféru. Ocenili jsme i velký důraz na uplatnění přírodních prvků, materiálů a rostlin.

„V původním showroomu jsme prezentovali nové produkty, takže jednotlivé prvky byly obměňovány průběžně. Nový showroom ale vychází ze zcela nové koncepce, aby prezentoval TECHO jako firmu s moderním a kreativním přístupem, která se nebojí odvážných a hravých realizací. Cílem bylo poukázat na zkušenosti firmy, která umí dodávat komplexní řešení interiérů na klíč, včetně řešení akustiky, světla a tepla. Chtěli jsme, aby jednotlivé zasedací místnosti, které jsou navrženy v naprosto odlišných designech, klientům zřetelně zprostředkovaly určitou atmosféru a pocity z interiéru,“ vysvětluje Lucie Jonášová, specialistka HR společnosti TECHO, a.s.

DOJMY A HODNOCENÍ Z INSPEKCE

PLUSY

+ Velký otevřený prostor s dobře vyřešenou akustikou pomocí speciálních desek zavěšených u stropu.

+ Využívání ukázkových expozic k pracovním jednáním.

+ Široké spektrum stylů a využívání přírodních prvků v interiérech.

+ Originální řešení firemní kavárny.

TECHO zasedačka 01MÍNUSY

Na první pohled je zde všechno dokonalé. Nechybí ani věšáky, hodiny, odhlučnění boxy pro telefonování v soukromí, takže případné nedostatky bychom museli hledat lupou až po delším pobytu ve zdejších prostorách.

Líto je nám pouze jediné věci – neměli jsme příležitost ochutnat kávu. 🙂

Celkově na nás návštěva TECHO udělala značný dojem a vřele ji doporučujeme všem, kteří by chtěli přetvořit svůj interiér v něco okouzlujícího. Třeba se díky jejich pomoci stanete vítězi nového ročníku soutěže Zasedačka roku 2015.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_gallery type=“image_grid“ interval=“3″ images=“5678,5673,5662,5663,5669,5667,5661,5683,5682,5681,5679,5677,5675,5674,5671,5670,5666,5665,5664,5660,5672″ onclick=“link_image“ custom_links_target=“_self“][/vc_column][/vc_row]