[vc_row][vc_column][vc_column_text]Domníváte se, že v Česku jsou úřady tím posledním místem, kde by se milovník designu a pohodlných pracovních prostor mohl kochat svým pohledem? Omyl. Našli jsme zmodernizované prostory radnice města Kuřim, ze kterých se tají dech. Držíme palce, ať lidem dobře slouží.

Realizační tým rekonstrukce radnice města Kuřim

Kuřim upravovala interiéry své radnice v roce 2013.

Zadavatel: Město Kuřim, Jungmannova 968/75, 664 34 Kuřim
Architektonicko-stavební řešení: knesl+kynčl architekti, Brno (Jiří Knesl, Jakub Kynčl, Jan Tesárek)

Zhotovitelé:
Stavební práce: PRIVILEG, spol. s.r.o., Brno
Elektroinstalace: Gracias Ronald, Tišnov
Interiér – obklady stěn + vybavení podatelny: BOBEK INTERIER, Brno
Interiér – čekárna židle: židle Pedrali, Aleš Dračka, Zlín
Interiér – čekárna stoly: IKEA
Foto: Radek Brunecký

Zadání bylo poměrně jednoduché – vytvořit moderní, příjemné, designově neotřelé, odolné a přitom vysoce funkční řešení prostorů radnice v Kuřimi, které jsou nejvíce navštěvovány klienty úřadu. Stávající prostory bylo nutno jednak upravit stavebně (40 let stará budova bez podstatnějších úprav), jednak zlepšit jejich funkčnost pro klienty i úředníky. Přitom bylo doporučeno vycházet z barev logotypu města (červená, modrá, zelená, žlutá).

K takové vydařené rekonstrukci Kancelář snů může radnici Kuřim jen gratulovat.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_gallery type=“image_grid“ onclick=“link_image“ custom_links_target=“_self“ title=“Interiéry radnice města Kuřim“ interval=“3″ images=“2711,2712,2713,2714,2715,2716,2717,2718,2719″][/vc_column][/vc_row]