Budova Lighthouse Waterfront 03Hledáte nemovitost na dobré adrese? Rozhodně se podívejte na budovu Lighthouse Waterfront Tower. Lighthouse je známá a dobře viditelná budova v pražských Holešovicích nacházející se přímo u řeky Vltavy resp. u paty Libeňského mostu. Může se proto pochlubit  kouzelným výhledem na řeku a pražským panorama.

Nemovitost se může pochlubit velmi dobrým parkovacím zázemím. Parkování je možné v 4 podlažích garáží v podzemí budovy, případně i na pozemku za Lighthousem. Zde je k dispozici placená (parkomaty) i neplacená zóna (přináležející k budově). Skladové prostory se nachází v suterénu.
Výborná je i dostupnost MHD. K dispozici jsou tramvajové linky od stanic metra Vltavská a nádraží Holešovice (trasa C) nebo od stanice Palmovka (trasa B).

Kancelářský objekt Lighthouse Waterfront Tower tvoří dvě budovy. Budova A se svými 17ti patry a budova B, kterou tvoří 3 patra kancelářských prostor. Vchod do centrální části budovy tvoří loby zázemí s recepcí. Přepravu do vyšších pater kanceláří zajišťuje 6 vysokorychlostních výtahů.
V nabídce jsou zde moderní světlé a klimatizované kanceláře. Jedná se obvykle o otevřený prostor s možností úprav na míru pomocí dělicích příček.

Pronajímatelé a zaměstnanci kanceláří mohou využívt restaurace Lighthouse Coffee, veřejnou jídelnu, ale také snack bar, tabák, lékárnu a kliniku. Zajímavá jistě bude i možnost pronájmu plně zařízeného (včetně přístrojů) konferenčního centra s kapacitou 14-50 osob.

Nádvoří mezi budovami skýtá příjemné posezení pro hosty restaurace Lighthouse Coffee s průchodem do parku a k pásu zeleně podél řeky s lavičkami a volejbalovým hřištěm.

  • Minimální velikost kanceláří / 51 m²
  • Energetická náročnost B, C
  • Počet pater objektu: 17 + 3
  • Umístění: Jankovcova 1569/2c, Praha 7

K dispozici ihned

Galerie objektu Lighthouse Waterfront Tower


Potřebujete více informací?

Najdete je na webu nebo kontaktujte zástupce společnosti CBRE

Tereza Míková
Tel.: +420 608 293 929
E-mail: tereza.mikova@cbre.com