[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Sice zrovna začíná léto, ale pokud plánujete pořídit letos firemní kalendáře na míru či diáře s logem firmy na zakázku, je ten správný čas. Chcete-li svým obchodním partnerům věnovat opravdu originální kousek, který jim bude dlouhodobě připomínat vaši značku a produkty, neváhejte. Jaké máte možnosti?

Zakázková výroba

diáře ORION Presco GroupDiář na míru, notes nebo nástěnný kalendář je funkční, elegantní a praktický dárek pro Vaše obchodní partnery. Zejména pokud se nespoléháte jen na nabídku hotových produktů, které jsou samozřejmě také pěkné, ale snadno zaměnitelné. Přitom si stačí zvolit vlastní jedinečný design, fotografie, styl a vybrat spolehlivého výrobce a dodavatele jako je společnost PRESCO GROUP.
Můžete si zvolit barvu, rozměr a další doplňky, které budou vhodně prezentovat Vaše logo, aktivity a design Vaší společnosti. A najednou budete se svými obchodními partnery 365 dnů v roce.

Kalkulace online

Pro lepší orientaci a pohodlí je na webových stránkách společnosti PRESCO GROUP k dispozici on-line kalkulátor, který umožní získat představu o požadovaném individuálním produktu a jeho ceně. Tento pomocník dokáže vytvořit náhled příslušného titulu, spočítat jeho cenu při různých objemech a odeslat požadovanou poptávku k finálnímu zpracování. Nakonfigurovat lze kalendáře nebo diáře ze standardní nabídky, nebo vložit vlastní fotografie, loga a popisky.
Originální kalendáře si můžete nechat vytvořit z vlastních fotografií, vybrat si z fotobanky PRESCO GROUP a nebo si nechat vytvořit fotografie na míru. Mezi volitelné možnosti patří samozřejmě rozměr a typ kalendária, formát a rozměry, potah a druh vazby, kování, uzávěr gumičkou a další detaily.

Kalendáře Presco Group VIA 2016Výběr z katalogu

Není samozřejmě nutností nechat si vyrábět zcela unikátní modely, ale stačí zalistovat katalogem a vybrat si z připravené nabídky aktuálních designů. Najdete zde klasiku i módní trendy. Nástěnné a stolní kalendáře jsou oblíbeným způsobem propagace firemní značky a loga, které po celý rok zdobí zdi kanceláří nebo pracovní stoly obchodních partnerů. Pomáhají jim při plánování a organizaci jejich času a pracovních či soukromých aktivit a přitom jim decentně připomínají vaši značku, produkty, nebo umožňují mít vaše kontaktní údaje vždy po ruce. Z čeho si tedy můžete vybírat?

Kalendáře

  • Nástěnné kalendáře s prodlouženými zády s háčkem na zavěšení.
  • Poznámkové nástěnné kalendáře.
  • 3měsíční nástěnné kalendáře (perforovány v celé šířce nástěnného kalendáře a sešity sponkami – listy se tudíž neotáčejí, ale odtrhávají)
  • Stolní kalendáře s kovovou spirálou

Diáře

  • Týdenní A5 / B6
  • Denní A5 / B6
  • Kapesní

diáře CAMBIO Presco GroupPracovní a plánovací diáře jsou nabízeny v módních barevných odstínech a doplněné ražbou letopočtu. Vybrané modely jsou doplněny oblíbenou upevňovací gumou. Kalendárium je obvykle čtyřjazyčné s rovnocennou češtinou a slovenštinou a doplňkovou angličtinou a němčinou, takže diáře jsou vhodné i pro nadnárodní společnosti. Nechybí ani rozšířený seznam českých jmen schválený Ústavem pro jazyk český Akademie věd ČR.

Lidové rčení zní „sejde z očí – sejde z mysli“. Chcete-li tedy být svým obchodním partnerům v následujícím roce neustále na očích, objednejte si u PRESCO GROUP kvalitní kalendáře a plánovací diáře. Je to osvědčená metoda.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_gallery type=“image_grid“ interval=“3″ images=“5761,5760,5762,5759,5758,5755,5769,5770,5771,5772,5747,5779,5778,5777″ onclick=“link_image“ custom_links_target=“_self“][/vc_column][/vc_row]