Nemovitosti a kanceláře Trimaran, Praha 4 PankrácNedaleko pražského historického centra, v dobré obchodní čtvrti Pankrác vznikl pod taktovkou developera S+B Gruppe AG nový kancelářský objekt Trimaran. Pankrác je ideálním centrem díky své dobré dopravní dostupnosti a perfektní občanské vybavenosti. Na co ještě budova láká potencionální klienty?

Nová stavba představuje originální administrativní budovu ve tvaru písmene E, které tvoří tři křídla propojená příčným traktem, s pozemkem o rozloze 6 290 metrů čtverečních, a to v bezprostřední blízkosti stanice metra Pankrác. Hlavním znakem sedmipatrové budovy je dokonalý moderní design, který má zaujmout na první pohled.

Velikost kanceláří a vybavení:

  • kanceláře na plochách 250 – 18 000 m2
  • bezbariérový vstup do objektu
  • technická údržba, úklidová služba
  • bezpečnostní turnikety při vstupu do kancelářských prostor
  • bezpečnostní kamery (CCTV)
  • až 500 parkovacích míst

 

Více informací o nemovitosti naleznete zde.

Trimaran – ekologie a atmosféra pro kreativitu

Každé podlaží je dostupné vertikálním jádrem díky jednomu z šesti výtahů a poskytuje dobře osvětlenou lobby, dostatek toalet a flexibilní kancelářské prostory vhodné pro pohodlné pracovní zázemí, zasedačky, kuchyňky i odpočinkové zóny. Areál budovy předpokládá, že splní požadavky třídy AA pro moderní kancelářské standardy.
Jedním ze znaků developera S+B je ochrana životního prostředí i při realizaci stavby. Proto systémy pro šetření energiemi byly zavedeny do projektu Trimaran už od samého začátku, což má za cíl chránit nejen životní prostředí, ale i budget budoucích nájemníků. Budova byla navržena pro vysokou úsporu energií a v souladu s LEED (Leadership in Energy & Environmental Design).

Jako jednu z výhod nabízí možnost využívat k cestě do práce veřejnou dopravu jako metro, tramvaje a autobusy a parkovat kola. Nechybí speciální nádrže na dešťovou vodu, otevíratelná okna, moderní fasáda s ochranou proti slunci, vysoce výkonné mechanické vybavení jako LED osvětlení a podobně.

 

Potřebujete více informací?
Kontaktujte zástupce společnosti Prague offices solutions s.r.o.:

Richard Chupáč
Mobil: +420 608 981 848
E-mail: info@pragueoffices.com