Další z produktů, které dostali naši čtenáři k testování, byly stolní odvíječe lepicích pásek tesa® Easy Cut Smart. Tělo odvíječe vyrobeno z 100% recyklovaných plastů a jeho inovací je protiskluzová podložka Stop-pad. Jakou zkušenost získali účastníci našeho testování?

Čím se výrobek vyznačuje?

kde otestované výrobky koupitPro stolní odvíječ tesa® Easy Cut Smart (určen pro lepicí pásky do délky 33 m a šíře 19 mm) jsou typické malé rozměry, díky kterým odvíječ šetří místo na stole, a nízká hmotnost nedělá z odvíječe těžítko. Součástí stolního odvíječe je inovativní integrovaná protiskluzová podložka Stop-pad, která zabraňuje pohybu odvíječe po stole během používání. Díky tomu můžete s páskou manipulovat a odřezávat ji jen jednou rukou. Navíc lze podložku omýt a přilepit k podložce opakovaně. Důležité je však použít ji na co nejhladší, čistý a suchý povrch.
Každopádně to, co testující na výrobku ocenili nejvíce, byl kvalitní vroubkovaný nůž, který snadno a rychle odřezával přiloženou lepicí pásku.

Stolní odvíječ tesa® Easy Cut Smart otestován

recenze výrobkůU testovaného produktu jsme hodnotili několik faktorů: design a velikost / ovládání – manipulaci, řez a odvíjení / funkce inovativní podložky / kvalita lepení pásky. Z výsledků vyplývá, že většina uživatelů je velmi spokojena, a mnozí oceňují jeho usnadnění práce při manipulaci s lepicí páskou. Někteří by ocenili větší výběr barev (k dispozici je pouze černé provedení).

Dosažená průměrná známka v bodování jednotlivých kritérií1,22
(hodnocení na stupnici 1 až 5, kdy 1=nejlepší, 5=nejhorší)
Výrobek získává značku „Otestováno čtenáři KancelářSnů.cz“

Recenze čtenářů

 „Design hladký, funkcionalistický, ale přesto osobitý. Vzbuzuje dojem značkového zboží. Práce s odvíječem bez potíží a svůj účel plní na 100 %. Manipulace je jednoduchá. Odvíječ plní to, co slibuje, a velmi ulehčuje práci při lepení,“ (L. Vyskočil, Plzeň)

„Jednoduchý a účelný – tak to mám ráda. Možná bych jen jeho tvar více zaoblila. Umožňuje velmi jednoduché odvinutí pásky. Řez bez použití větší síly a je přesný, řezná ploška je dostatečně ostrá. Výhodou je, že lze použít jen jednu ruku, ale nevýhodou je, že nelze opakovaně použít myslím, že lepší by byla silná přísavka (Red. poznámka: přísavku LZE použít opakovaně!)“ (D. Truksová, Podolí)

odvíječ pásek tesa SMART„Desing se mi líbí, akorát mám v kanceláři skoro všechno do modra, tak bych ho uvítala v modré barvě. Moc dobře se s ním pracuje. Inovaci StopPad moc oceňuji, protože mi ho ze stolu nikdo neodnese a mám ho pořád na stejném místě, které mi vyhovuje při manipulaci.“ (J. Turčinová, Brno)

„Odvíjení šlo bezvadně. Při zkoušení nepřišel nazmar ani centimetr pásky. Lepicí podložku bych upřímně řečeno ani nepotřebovala, ale funguje dobře. Páska byla bez problému, všechno dosud drží. Překvapilo mě, jak taková maličká věcička dokáže usnadnit otravnou práci s páskou. Žádné ztracené konce, žádné slepení pásky při stříhání.  Výrobek mě vyloženě nadchnul.“ (V. Lamačová, Mysločovice)

„Černá barva odvíječe dobře zapadne na stole a výhodou je velká stabilní základna. Řez je přesný lehký, nemusí se vůbec tlačit. Odvíjení je snadné. Odvíječ drží na stole velmi dobře a páska lepí také velmi dobře. I krabici s archivem dobře podržela. Překvapila mne přilnavá plocha. Z kraje jsem jí nedůvěřoval.“ (P. Oliverius, Chříč)

Další informace o produktu nalezete například zde.