Nejlepší testování jsou obvykle ta, díky kterým máme možnost se seznámit s novými neobvyklými věcmi. Jako například bezsponkové či bezdrátkové sešívačky na papír MINI THI001700. Jak si s nimi poradili naši čtenáři a co si o nich myslí?

Čím se bezsponkové sešívačky vyznačují?

bezsponková sešívačka THI001700Využívají patentovanou japonskou technologii prorážení a spojování několika papírů. Vzniká tak spoj bez použití klasických drátků do kancelářské sešívačky a díky tomu lze dokument v případě potřeby vložit do skartovačky, aniž byste museli pracně drátky vytahovat. Šetří tudíž čas i nervy.

Rozhodně mají jiný tvar, než jsme u běžné kancelářské sešívačky zvyklí. Model MINI THI001700 je malý a oválný bez přítlačného ramene. Tělo bezdrátkové sešívačky je vyrobeno z plastu, pouze razicí nůž uvnitř je kovový.

Výsledky testování MINI THI

U testovaného produktu jsme hodnotili několik faktorů: tvar a design / inovativnost a přínos / manipulace a systém sešívání.

recenze výrobkůDosažená průměrná známka v bodování jednotlivých kritérií1,22
(hodnocení na stupnici 1 až 5, kdy 1=nejlepší, 5=nejhorší)
Výrobek získává značku „Otestováno čtenáři KancelářSnů.cz“

Recenze čtenářů

 „Zajímavý tvar i design, oproti běžným sešívačkám. Oceňuji u této sešívačky především to, že při recyklaci, skartaci z papírů nemusíte pracně sundávat sponky. Ze začátku jsem měla pocit, že tento způsob sešívání nemůže listy papíru přidržet u sebe, ale opravdu to drží. Takže ano, spokojená jsem.“ (A. Matysová,)

„Zajímavé provedení. Oceňuji lepší skladovatelnost papírů, nemusí se dokupovat spony. I když spoj není úplně super silný, tak pro běžné použití plně dostačuje. „ (H. Prečová)

Pěkná modrá barva, kulatý tvar a optimální velikost – nezavazí, ale je vidět na stole. Super nápad, který ušetří nakupování náplní a situace, kdy náplň došla. Sešívá dobře i více stránek, jen se nesmí dát papír rožkem dovnitř, jinak to v rohu vytlačí kolečko. Papíry pohromadě drží dobře.“ (A. Pelcová)

„Velmi pěkný a praktický. Sešívačka je výborný pomocník, jedinou vadou je, že zvládne sešít max. 5 listů.“ (J. Mašková, Praha)

„Velice moderní tvar i design, pro mne velké +. Velice praktické pro použití jak doma tak v kanceláři. S manipulací velká spokojenost.“ (V. Hošková)

Další informace o produktu nalezete například zde.