Třetí ročník prestižní soutěže CBRE Zasedačka roku 2016, která hodnotí nejlepší kanceláře v České republice, zná své finalisty. Do soutěže se letos přihlásilo 78 firem a oproti minulým ročníkům převažuje výrazně větší počet designově kvalitních kanceláří. Počet finalistů se ve srovnání s předchozími ročníky zvýšil. Odborná porota v čele s Evou Jiřičnou vybrala letos rekordní počet 37 finalistů.

Odborná porota ve složení Eva Jiřičná, Biljana Weber, Marie Passburg, Richard Curran, Tomáš Jindříšek, Pavel Maurer a Josef Němec vybrala finalisty, kteří se utkají o vítězství ve třech různých kategoriích, mezi které patří Zasedačka roku 2016, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí. O vítězi v kategorii Zdravá kancelář rozhodne odborná porota České rady pro šetrné budovy, v kategorii Kanceláře pro budoucí výzvy odborná porota společnosti Skanska a v kategorii Chytrá kancelář odborná porota společnosti Microsoft.

HLASUJTE I VY V CENĚ VEŘEJNOSTI

Letos opět může hlasovat i široká veřejnost v Ceně veřejnosti na hlasovaniverejnosti.kancelarsnu.cz do 31. ledna 2017. Vítězové budou oznámeni na slavnostním vyhlášení v únoru 2017.

Petra Lávičková, Head of Marketing & PR společnosti CBRE, který je organizátorem soutěže CBRE Zasedačka roku 2016, říká: „Přestože je počet přihlášených účastníků v porovnání s ostatními lety vyrovnaný, převažuje oproti minulým ročníkům počet designově kvalitnějších kanceláří a pozorujeme tak trend zvyšujícího se standardu českých kanceláří. Proto i porota vybrala rekordní počet společnosti do finále – 37.“

Odborná porota rozhodovala na základě hodnotících kritérií z hlediska designu, originality, inovace, praktičnosti, atraktivity pracovního prostředí pro zaměstnance a osobně ještě několik z firem navštíví, aby rozhodla o finálních vítězích.

Eva Jiřičná, světoznámá architektka a předsedkyně poroty CBRE Zasedačka roku, dodává: „U většiny firem je zřejmý trend, že se čím dál více zaměřují při realizaci kanceláří na své zaměstnance. Je pro ně prioritou pohodlí lidí samotných, aby se jim v kancelářích, co nejlépe pracovalo. To, že se lidé v práci cítí dobře, je ten nejcennější bonus pro firmy samotné, i když musí leckdy ustoupit v otázce designu kanceláří.“

Finalisté CBRE Zasedačka roku 2016

 

2FRESH JRD
abdoc technology K4
Accolade Kentico software
All In Agency KKCG
AVAST Logio
BlueLink International CZ Nestlé
ComAp Price f(x)
ČSOB RegioHub
Digital People SAP
DRFG Servisbal Obaly
Expedia Socialsharks
FEI Czech Republic STRV
Follow Bubble STYLE PLUS
HALLA TGS nástroje – stroje – technologické služby
Innogy TLC Trainings and Languages
International Study Programs White & Case
InVision LABS Prague Wikov MGI
JEŽ – kamenické práce YOUNG & RUBICAM Praha
Západočeská univerzita v Plzni