Už se vám v práci někdy stalo, že jste si pozvali klienta na jednání a najednou nebyla volná zasedačka a vy jste neměli kam jít? Trapas a nepříjemnost. Naštěstí existuje řešení. Nová aplikace společnosti Letsgood.com s názvem MeetingRoomApp je inovativní prvek, který firmám usnadňuje každodenní chod. Jedná se o aplikaci, která umožňuje bookování zasedacích místností. Pro firmy, které chtějí zvyšovat svojí produktivitu a modernizovat je ideálním nástrojem.

Lepší funkční cesta pro řízení meetingů

Nový produkt MeetingRoomApp řeší problémy a zmatky, které vznikají u bookování zasedacích místností a rozšiřuje funkčnost kalendářů v Microsoft Exchange či jiných systémů. Aplikaci sdílí všichni zaměstnanci ve firmě a mají k ní online přístup z kteréhokoli zařízení (počítač, notebook, tablet či mobil). Prostřednictvím aplikace firmy nyní mohou hladce a snadně plánovat harmonogram zasedacích místností a efektivně řídit své firemní meetingy. “MeetingRoomApp s intuitivním ovládáním nám pomáhá s lepším využitím zasedacích místností,” potvrzuje Stanislav Chromec Senior IT Administrátor společnosti Medical Technologies.

Tablet s aplikací MeetingRoomApp“Velkou výhodou je integrace s ostatními aplikacemi. Nabízí se možnost propojení aplikace na Google Kalendář nebo kalendář aplikace Microsoft Exchange / Outlook. Aplikace je navíc kompatibilní s tablety s operačním systémem Android. Díky těmto vlastnostem ji mohou snadno a jednoduše používat všechny firmy,” vysvětluje zakladatel firmy Marek Ostrý.

Designově i uživatelsky je aplikace maximálně příjemná

Rezervace musí být samozřejmě rychlá, aby zaměstnanci neztráceli čas a rychle se zorientovali, kde je který prostor v požadovaný čas volný. Jedná se o online řešení, takže rezervace můžete kontrolovat a provádět i mimo vlastní kanceláře (na služebních cestách, z domova nebo během jednání u klienta).
“Snažili jsme se vytvořit příjemné moderní prostředí. Díky barevným signálům na obrazovce zařízení u zasedacích místností získáte ihned přehled o jejich dostupnosti a můžete provést i tvz. ad hoc rezervace. Jako uživateli vám stačí chvilka a vše umíte skvěle ovládat. Během dvou kliků si můžete místnost snadno a rychle zarezervovat,” říká designer Letsgood.com Lukáš Jurčíček.

Pomocí aplikace lze spočítat náklady firmy na meetingy

Zajímavostí je také možnost sledování rentability využití jednotlivých prostor, což ocení zejména vedení společnosti. Firma po implementaci MeetingRoomApp získá přístup do webové aplikace, kde může sledovat využití zasedacích místností v přehledných grafech a vyhlásit např. Top firemní zasedačku. “Firmám také nabízíme firemní poradenství. Dokážeme klientům spočítat např. náklady na cenu interního a externího meetingu,” dodává zakladatel Letsgood.com Marek Ostrý.

Již se nemusíte ptát sekretářek, kdy je zasedačka volná, nebo se obávat nedorozumění při bookování. Aplikace MeetingRoomApp je moderní systém, který zajistí, abyste neztráceli čas a mohli se plně věnovat svým klientům a práci.