„Mobilní kancelář“, tak by se dal označit aktuální trend dnešních kancelářských zaměstnání. Vyznačují se potřebou rychlých reakcí, flexibilitou a nutností být na různých místech. K tomu jsou zapotřebí nejen technologické inovace, ale zejména efektivní organizace, která by měla být prioritou každého moderního pracujícího člověka. Tomuto trendu vychází vstříc funkčnost nových cestovních tašek Leitz Complete podporující pracovní mobilitu.

Tašky Leitz Complete Nejen precizní funkčnost, ale i design

taška Leitz Complete 03Propracovaný design a řemeslné provedení tašek Leitz Complete nejen splňuje, ale často i překračuje, očekávání uživatelů na cestovní zavazadla. Jsou použity materiály nejvyšší kvality, jsou pohodlné nošení, prostorné a mají inteligentně rozložené kapsy umožňující efektivní organizaci. Přestože je lidé mohou využívat běžně na cesty do kanceláře, tašky Leitz Complete jsou koncipovány zejména jako cestovní. Znamená to, že vnitřní provedení tašek je uzpůsobeno potřebám moderních cestujících obchodních pracovníků a tašky splňují podmínky stanovené v podmínkách aerolinek.

V čem jsou tam výjimečné? Tašky Leitz Complete patří do business třídy v každém detailu. Jsou lehké a mají speciální snadno dostupnou přední kapsu pro uložení cestovního pasu, vizitek a dalších předmětů. Průhledné síťované kapsy pro přehlednou orientaci v tašce. Kvůli často používané citlivé elektronice (např. tablety, notebooky, power banky, mobily či navigace) tašky obsahují kapsy vyložené fleecovým materiálem, které umožní bezpečné uložení a ochranu displejů a povrchů zařízení.

Ocenění iF Design

taška Leitz CompleteSkutečnost, že tašky Leitz Complete jsou elitou na trhu a jejich styl nedělá žádné kompromisy, potvrdilo i 53 porotců rozhodujících o udělení ceny iF Design. Cena iF Design je celosvětově uznávaným potvrzením výborného designu a Logo iF je mezinárodně známým symbolem pro rozpoznání vynikajících úspěchů v oblasti designu.

Porotci soutěže jsou mezinárodními experty v oblasti designu a toto ocenění je nejvyšším uznáním, které může být uděleno za design výrobků. Škála kritérií pro hodnocení kvality designu je rozsáhlá a hodnotí množství různých aspektů: stupeň inovace, výběr a použití materiálů, použitelnost výrobku a jeho funkčnost.

V čem vynikají jednotlivé modely?

taška Leitz Complete 01Pouzdro Leitz Complete pro tablet 10”

Tenké pouzdro se zipem je ideální ochranou pro tablety a chytré telefony. Společně s dalším výrobkem řady Leitz Complete, USB nabíječkou 6413, umožňuje toto pouzdro nabíjení různých elektronických zařízení, a to i na cestách.

Taška Leitz Complete Smart Traveller pro tablet 10”

Chytrá cestovní taška na tablet má ideální velikost pro přepravu mobilních zařízení. Kromě mobilních telefonů, tabletů a elektronických čteček do ní lze pohodlně uložit i dokumenty o velikosti A5. Široké popruhy přes ramena umožňují pohodlné nošení a 10 vnitřních kapes zaručuje optimální organizaci a snadný přístup k uloženým věcem.

Taška na laptop Leitz Complete Smart Traveller

Taška pro notebook, elektronická zařízení a dokumenty formátu A4. Prvotřídní kvalita a kožená madla a ramenní popruhy zaujmou na první pohled a kromě své základní funkce, kterou je přeprava věcí, umožňují i upevnění na letištní zavazadlové vozíky. Taška má 18 vnitřních kapes včetně přední kapsy na minitablet nebo elektronickou čtečku knih a vyjímatelnou kapsu sloužící například k uložení adaptérů či kabelů – vyhnete se zamotání kabelům. Je dostupná ve dvou velikostech – pro velikost 15,6“ a 13,3‘‘.

Kufr na kolečkách Leitz Complete

Ve své třídě je naprostým průkopníkem, co se týče designu a funkčnosti. Velikost odpovídá požadavkům na palubní zavazadla, zároveň je však dostatečně velký pro přepravu mobilních zařízení, dokumentů velikosti A4 a oblečení. Díky systému kvalitních koleček, elegantní pevné rukojeti a možnosti připevnění na letištní vozík je kufr nejlepším možným společníkem na vaše obchodní cesty. Chytré funkce, jako například možnost připnutí klíčů a rozdělení přihrádek umožňuje perfektní organizaci a chrání vaše košile a halenky před pomačkáním.

Batoh na laptop 15.6” Leitz Complete

Tento batoh má dostatek místa na uložení elektronických zařízení, dokumentů velikosti A4, oblečení a složek a je největším zavazadlem z řady Complete. Systém proudění vzduchu mezi zády a batohem usnadňuje delší cestování, obzvláště pak v horkých dnech. Dvacet praktických vnitřních kapes pomáhá lepší organizaci vašich věcí a fleecový materiál, kterým jsou kapsy vyloženy, chrání povrch a displeje vašich zařízení.

Více o produktech naleznete zde. 

Zasloužíte si kvalitního a dlouhodobého partnera pro vaši práci a je tedy jen na vás, který z modelů Leitz Complete si vyberete a užijete nejčastěji.